חיפוש תבניות

מצא את התבנית המתאימה עבורך

מבצע תרגום תבניות פרימיום

אחסון אתרי וורדפרס

ב- MasterGate אנו מתמחים באספקת שירותי אחסון אתרים איכותיים ואמינים לכלל האתרים ולאתרי וורדפרס בפרט. לאחר 3 שנים של מוניטין רב בתחום הוורדפרס בעברית בארץ אנחנו שמחים להציע את שירותי אחסון אתרי וורדפרס לקהל הרחב דרך אתר מאסטרגייט ולהמשיך להוביל את תחום הוורדפרס עם שרתי אחסון ייעודיים ואיכותיים ללקוחותינו ללא פשרות. אנו שומרים על רמת האבטחה בשרת שלנו בצורה קפדנית ואחראית להמנע מפני פריצות.כמו כן אנו מספקים שירות לקוחות מהיר לכל מקרה של תקלה או בעיה בשרתים - ומקפידים על שדרוגים ועדכונים כל העת, כדי להבטיח ללקוחות שלנו שרתים חזקים, יציבים ומהירים.

על שירות האחסון אתרי הוורדפרס שלנו:

אחסון אתרים הינו מהמרכיבים החשובים, החיוניים והמכריעים לקיום האתר שלעתים קרובות בהקמתו הושקעו הון, משאבים וזמן רב, מכאן שיש לבחור בקפידה את הספק אחסון אתרי הוורדפרס שעל שרתיו יאוחסן האתר wordpress שכן אחסון לקוי יפגע בתפקודו ושרידותו של האתר ועקב כך אף לפגיעה בסיכויי הצלחתו של האתר ליישם את המטרות שלשמם הוא הוקם ולבזבוז זמן עבודה יקר מול ספק השירות.

שרתים איכותיים מבטיחים כי האתר יפעל ללא הפסקות ונפילות, 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע - וכן משפרים את חווית הגלישה ומהירות התגובה של האתר. כמו כן, שרתים איכותיים מוגנים באמצעי אבטחה מתקדמים ומספקים הגנה מפני פריצות וגניבת מידע.

מחיר אחסון אתרי וורדפרס

שנתי 600 ש"ח
להזמנות ומידע נוסף נא למלא את הטופס הבא ונציגנו יחזור אליכם בהקדם:

  • שם מלא (*)

  • אי מייל (*)
  • נושא הפנייה (*)

  • הודעה (*)

תודה על פנייתך, נשוב אליך בהקדם.

אנא חזור ומלא את הפרטים החסרים

כל התבניות הניתנות להורדה חינם באתר מוגנות בזכויות יוצרים - אין להפיץ, למכור או להסיר את הזכויות מתבניות אלה ללא אישור מפורש בכתב.
אחסון אתרי וורדפרס :: מאסטרגייט :: תבניות וורדפרס בעברית