חיפוש תבניות

מצא את התבנית המתאימה עבורך

מבצע תרגום תבניות פרימיום

תבניות וורדפרס בעברית - מאסטרגייט

צוות מאסטרגייט מתמחה בתרגום תבניות וורדפרס והסבה לעברית של תבניות. בעזרת התבניות שתרגמנו עד כה תוכלו להקים לעצמכם אתר אינטרנט מקצועי או בלוג בכול נושא אשר תחפצו. כל הנשאר לכם כעת זה לבחור את התבנית וורדפרס המתאימה ביותר לצרכים שלכם, להעלותה לשרת האחסון שלכם ולהתחיל להזין תכנים לאתר.

אנו במאסטרגייט מפתחים ומתרגמים תבניות וורדפרס ומספקים תמיכה לאלו המשתמשים בתבניות הוורדפרס שלנו. ההרשמה למועדון החברים שלנו היא בחינם ואנו מזמינים אותך להצטרף לאתר המוביל בתחום ולהנות מהמבחר הגדול ביותר של תבניות, מדריכים והפלאגינים שברשותינו.

בניית אתרים בוורדפרס

מעוניינים בבניית אתר וורדפרס?

אם גם אתם מעוניינים בבניית אתר אינטרנטי, עליכם לשאול את עצמכם מספר שאלות טרם העבודה. ראשית, מיהו קהל היעד שלכם? זהו עקרון מאוד חשוב שנית, מהו סוג השרות אותו אתם מעוניינים לתת? אם מדובר באתר שאמור לספק מידע לגולשים (כמו אתר חדשות לצורך הדוגמא), האתר מקבל אפיון וצורה שונה מאשר אתר שבא לקדם ולהציע שירותי אינסטלציה לדוגמא. שלישית, האם אתם מעוניינים לספק שירות דרך האתר? השאלות הללו הן קצה המזלג, אנחנו בחרנו לעבוד עם חברת CraftWeb מעוניינים בבניית אתר וורדפרס לבניית אתרים. והשאלות האלו הן ממש טעימה קטנה מהשאלות ששאלו אותנו בתהליך בניית האתר עם CRAFTWEB. אז למה לבחור CraftWeb ? חברת קראפטווב רצה בתחום בניית האתרים כבר שנים רבות, ועשירה בעבודות שהתבצעו לאורך השנים. צוות מקצועי ואמין, מאפשר לחברת קראפטווב להוביל בתחום בניית האתרים, וגורף מחמאות ללא הרף מלקוחותיהם.

תבניות חדשות

התבניות הנצפות ביותר

התבניות המורדות ביותר

תבניות מומלצות

כל התבניות הניתנות להורדה חינם באתר מוגנות בזכויות יוצרים - אין להפיץ, למכור או להסיר את הזכויות מתבניות אלה ללא אישור מפורש בכתב.
תבניות וורדפרס - בניית אתר בחינם עם תבניות וורדפרס בעברית - MasterGate