מה זה הפניה 301 – מדריך למתחילים

השאירו פרטים כבר עכשיו וניצור אתכם קשר בהקדם האפשרי!

תוכן עניינים

לפרטים ומידע נוסף כתבו לנו

האם אתה חדש בוורדפרס ותוהה מהי הפניה מחדש 301? הפניית 301 היא הפניה קבועה מכתובת אתר אחת לאחרת. זהו כלי חיוני לבעלי אתרים שרוצים להפנות מבקרים מכתובת אתר ישנה לכתובת חדשה. במדריך זה למתחילים, נסביר מהי הפניה 301 וכיצד להגדיר אותה באתר הוורדפרס שלך.

מהי הפניה 301

הפניה 301 היא קוד סטטוס שאומר למנועי חיפוש ודפדפנים שדף הועבר לצמיתות למיקום חדש. זוהי דרך להפנות מבקרים מכתובת אתר ישנה לכתובת חדשה. זה שימושי כאשר בעל אתר משנה את מבנה כתובת האתר שלו או מעביר את האתר שלו לדומיין חדש. הפניית 301 מבטיחה שהתנועה ומיץ הקישורים מכתובת האתר הישנה יופנו לכתובת האתר החדשה.

למה להשתמש בהפניה 301

לשימוש בהפניה 301 יש מספר יתרונות. ראשית, זה עוזר לשמור על ערך ה-SEO של כתובת האתר הישנה על ידי העברת מיץ הקישורים לכתובת האתר החדשה. שנית, זה מבטיח שמבקרים שלוחצים על כתובת ה-URL הישנה יופנו לכתובת ה-URL החדשה, מה שמפחית את שיעור היציאה מדף הכניסה ומשפר את חווית המשתמש. לבסוף, זה עוזר לעדכן כל קישור שמפנה לכתובת ה-URL הישנה.

כיצד להגדיר הפניה 301 בוורדפרס

הגדרת הפניה מחדש 301 בוורדפרס היא קלה. ישנן מספר דרכים לעשות זאת, אך נעסוק בשתי השיטות הנפוצות ביותר.

שיטה 1: שימוש בתוסף

הדרך הקלה ביותר להגדיר הפניה מחדש 301 בוורדפרס היא באמצעות תוסף. ישנם מספר תוספים זמינים, אך אנו ממליצים להשתמש בתוסף Redirection. זהו תוסף חינמי המאפשר לך להגדיר 301 הפניות מחדש בקלות. התקן והפעל את הפלאגין, ולאחר מכן עבור אל כלים > ניתוב מחדש כדי להגדיר את ההפניות מחדש.

שיטה 2: שימוש בקובץ htaccess

אם אתה מרגיש בנוח לערוך את קובץ ה-.htaccess, אתה יכול להגדיר הפניה 301 באופן ידני. התחבר לאתר שלך באמצעות FTP או cPanel, ולאחר מכן אתר את קובץ ה-.htaccess בספריית השורש. הוסף את הקוד הבא לקובץ, החלף את "old-url" ו-"new-url" בכתובת האתר הישנה והחדשה, בהתאמה:

Redirect 301 /old-url/ https://www.example.com/new-url/

הגדרת הפניית 301 חיונית לבעלי אתרים שרוצים להפנות תנועה מכתובת אתר ישנה לכתובת חדשה. זה עוזר לשמור על ערך ה-SEO של כתובת האתר הישנה, משפר את חווית המשתמש ומעדכן את כל הקישורים שמפנים לכתובת ה-URL הישנה. בין אם אתה משתמש בתוסף או עורך את קובץ ה-.htaccess באופן ידני, הגדרת הפניה מחדש 301 היא קלה ופשוטה.

סוגים אחרים של הפניות מחדש

בעוד שהפניה מחדש 301 היא ההפניה הנפוצה ביותר, ישנם סוגים אחרים של הפניות מחדש שבהן אתה יכול להשתמש באתר וורדפרס שלך. בואו נסתכל על כמה מהם:

302 הפניה מחדש

הפניה 302 היא הפניה זמנית שאומרת למנועי חיפוש ודפדפנים שדף הועבר באופן זמני למיקום חדש. זה שימושי כאשר אתה רוצה להפנות את התנועה באופן זמני, אבל אתה מתכנן להחזיר את כתובת האתר המקורית. עם זאת, חשוב לציין שהפניית 302 אינה מעבירה את מיץ הקישור מכתובת האתר הישנה לכתובת האתר החדשה.

 הפניה 307 היא יורש ה-HTTP 1.1 של ההפניה מחדש 302

הפניית 307 דומה להפניה 302. הוא אומר למנועי חיפוש ודפדפנים שדף הועבר באופן זמני למיקום חדש. עם זאת, זוהי גרסה מודרנית יותר של הפניה 302 ומומלצת להפניות זמניות.

מטא רענן – Meta Refresh

מטא רענון הוא סוג של הפניה מחדש המשתמשת בתג HTML כדי להפנות מבקרים מכתובת אתר אחת לאחרת. הוא משמש בדרך כלל להפניות מחדש בתזמון או כאשר בעל אתר רוצה להפנות מבקרים לדף חדש לאחר פרק זמן מסוים.

מתי להשתמש בהפניה 301

כפי שציינו קודם לכן, הפניה 301 היא הפניה קבועה שאומרת למנועי חיפוש ודפדפנים שדף הועבר לצמיתות למיקום חדש. עליך להשתמש בהפניה מחדש 301 כאשר:

  • אתה משנה את מבנה כתובת האתר שלך
  • אתה מעביר את האתר שלך לדומיין חדש
  • אתה מוחק עמוד וברצונך להפנות את התנועה לדף חדש

טעויות נפוצות שיש להימנע מהן בעת הגדרת הפניית 301

אמנם קל להגדיר הפניה 301, אך ישנן כמה טעויות נפוצות שכדאי להימנע מהן:

  • לא בודק את ההפניה מחדש לאחר הגדרתו
  • לא מעדכן קישורים פנימיים לכתובת האתר החדשה
  • לא מעדכן קישורים חיצוניים לכתובת האתר החדשה
  • יצירת לולאות להפניה מחדש

הגדרת הפניית 301 חיונית לבעלי אתרים שרוצים להפנות תנועה מכתובת אתר ישנה לכתובת חדשה. זה עוזר לשמור על ערך ה-SEO של כתובת האתר הישנה, משפר את חווית המשתמש ומעדכן את כל הקישורים שמפנים לכתובת ה-URL הישנה. בין אם אתה משתמש בתוסף או עורך את קובץ ה-.htaccess באופן ידני, הגדרת הפניה מחדש 301 היא קלה ופשוטה.

הפניות מחדש של וורדפרס 301 הן כלי רב עוצמה עבור בעלי אתרים שרוצים לשפר את קידום האתרים וחווית המשתמש שלהם. על ידי הפניית דפים ישנים או מיושנים לדפים חדשים ורלוונטיים יותר, בעלי אתרים יכולים להבטיח שהמבקרים שלהם תמיד ימצאו את המידע שהם צריכים, מה שמוביל למעורבות גבוהה יותר ולהמרות.

קוד סטטוס 301 הוא היבט חשוב של הפניות 301, מכיוון שהוא אומר למנועי החיפוש שהדף הישן עבר לצמיתות למיקום חדש. זה עוזר לשמר את ערך ה-SEO של העמוד הישן ומבטיח שמנועי החיפוש ימשיכו לשלוח תנועה לעמוד החדש.

הטמעת הפניות מחדש של WordPress 301 היא פשוטה יחסית, אך חשוב לעשות זאת בצורה נכונה כדי למנוע כל השפעה שלילית על קידום האתרים שלכם. השתמש בתוסף או התייעץ עם מומחה SEO כדי לוודא שאתה עושה את זה נכון.

מה זה הפניה 301

הפניות 301 הן כלי רב ערך עבור בעלי אתרים שרוצים לשפר את קידום האתרים וחוויית המשתמש שלהם. על ידי הפניית דפים ישנים לדפים חדשים, בעלי אתרים יכולים להבטיח שהמבקרים שלהם תמיד ימצאו את המידע שהם צריכים, מה שמוביל למעורבות גבוהה יותר ולהמרות. לכן, אם עדיין לא עשית זאת, שקול ליישם הפניות 301 באתר שלך עוד היום.

אודותינו

באתר זה תמצאו מידע מקיף, טיפים והמלצות בנושא בניית אתרים ושיווק דיגיטלי. למה כדאי לשים לב כשבוחרים בונה אתרים? מה זה בעצם שיווק דיגיטלי? איך משווקים אתר חדש? כל המידע כאן באתר.

לפרטים ומידע נוסף כתבו לנו
לפרטים ומידע נוסף כתבו לנו
שיווק דיגיטלי

טיפים לקידום אורגני עוקף תחרות לעסק קטן

אם אתה בעל עסק קטן, אתה בטח רוצה להגיע ללקוחות הפוטנציאליים שלך באינטרנט. אחת הדרכים הטובות ביותר לעשות זאת היא להיות ראשון בגוגל, המנוע החיפוש הפופולרי ביותר בעולם. אבל איך אתה יכול להשיג את המקום הראשון בגוגל באופן אורגני, כלומר ללא לשלם על פרסום? ואיך אתה יכול לעוקף את התחרות שלך, שאולי יש להם יותר תקציב או ניסיון? במאמר זה, אני אנתן לך כמה טיפים שיעזרו לך לקידום אורגני של העסק שלך בגוגל ולהגיע למקום הראשון בביטוי חיפוש רלוונטי.

למאמר המלא »
מיתוג עסקי

החשיבות של מיתוג עסקי: בניית בסיס חזק להצלחה

בעולם התחרותי של העסקים, הקמת מותג חזק חיונית להצלחה. מיתוג עסקי הוא מעבר ליצירת לוגו קליט או תיוג בלתי נשכח; היא מקיפה את התפיסה והמוניטין הכוללת של חברה במוחם של לקוחותיה. בין אם אתה סטארטאפ קטן או תאגיד מבוסס, להשקעה במיתוג עסקי יכולה להיות השפעה משמעותית על השורה התחתונה שלך. במאמר זה נבדוק את החשיבות של מיתוג עסקי ומדוע בניית אתר היא מרכיב מכריע בתהליך זה.

למאמר המלא »

הגנה על הנתונים העסקיים שלך: החשיבות של שירותי גיבוי בענן

בעידן הדיגיטלי של היום, עסקים בכל הגדלים מסתמכים יותר ויותר על טכנולוגיה כדי לאחסן ולנהל את הנתונים היקרים שלהם. בין אם מדובר במידע על לקוחות, רשומות פיננסיות או תוכנה קניינית, לאובדן או פגיעה בנתונים אלו עלולות להיות השלכות חמורות על העסק. זו הסיבה שהשקעה בשירותי גיבוי בענן חיונית להגנה על הנתונים העסקיים שלך.

למאמר המלא »